چاپ کردن این صفحه

نحوه محاسبه کابینت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

از آنجاکه بر خورداری از بصیرت و آگاهی برتر و وافر از نوع کسب و کاری که در پیش رو داریم از مهمترین عوامل پیشرفت و از فرآیند اجتماعی و مدیریتی به منظور برآوردن نیاز های خود و خواسته های مشتریان بوده که این مهم باعث پیشرفت و توسعه آنان در بـازار هدف و در نهایت منجر به برتـری ارزش مـزیت نسبت به رقبا و نیز بـر کـار آفرینی و ایستایـی و تـدوام واحـد های صنفی کمک شایانی می نماید ، لازم است که مدیران واحـدها ی صنفی از طــرق مختلف اقدام بایسته نسبت به ارتقای سطح آگـاهی کسب وکـار و پیشه خـود نمایند تا احـقاق اهداف گردد. بدین منظور گروه شیراز دکور بعنوان بخش کوچکی در حیطه کابینت سازان بر خود لازم دانسته تا در راستای تحقق این هدف والا و اطلاع رسانی  هرچند مختصر اقدام نماید .

1 -  تنظیم مفاد قرارداد طبق نمونه پیوستی از جانب کلیه واحدهای صنفی تحت پوشش اتحادیه الزامی میباشد..
۲ - طریقه محاسبه کابینت آشپزخانه متر طول میباشد و قیمت کابینت زمینی ۶۰% و دیواری به ارتفاع استاندارد ۴۰% از کل بهاء محاسبه میگردد .

2.1 ارتفاع دیواری 70 سانتی متر 40 درصد قیمت

2.2 ارتفاع دیواری 80سانتی متر 50 درصد قیمت

2.13 ارتفاع دیواری 90 سانتی متر 60 درصد قیمت

calculate cabinet


۳ - به کل مبلغ فاکتور ۱۰ درصد بابت حمل و نصب کابینت در داخل محدوده شهر شیراز اضافه و در بیرون از محدوده کرایه حمل به عهده خریدارمی باشد و جهت نصب و ایاب ذهاب 20 درصد اضافه می گردد .
۴ - زیر ظرف شوئی و آبچکان کابینت در صورت استفاده از ورق PVC بدنه مابالتفاوت ۳۰% یک متر کابینت دریافت میگردد.
۵ - فضای اشغال ماشین ظرفشوئی ، لباسشوئی ، یخچال فریزر و هر گونه لوازماتی که بجای کابینت در آشپزخانه جاسازی شود به متراژ کابینت محاسبه نمی شود و در صورت نصب صفحه کابینت و دیواره ماشین لباسشوئی و یخچال تنها محاسبه آن ضروری میباشد.
۶ - کانتر (اپن) با نمای درب و یک صفحه دو لب گرد 1.5 برابر قیمت زمینی به متراژ طول و کانتر با نمای درب و دو صفحه لب گرد پله دار به قیمت یک متر کامل زمینی و دیواری قیمت گذاری می گردد و کابینت اپن بنام جزیره از عمق ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر دو الی سه برابر قیمت زمینی محاسبه می گردد. در برخی مواقع قیمت اپن بصورت توافقی قرارداد می شود .
۷ - ویترین با نما بغل شیشه خور با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر به میزان 1.5 برابر متراژ طول دیواری محاسبه می شود و ویترین بلند متراژ ۹۰ سانتیمتر با نمای بغل شیشه خور ۲ برابر متراژ طول دیواری محاسبه میگردد.
۸ - کمد بلند و جای ماکرو و فر ۳ برابر قیمت زمینی محاسبه میگردد.
۹ - بهای اجناس جانبی از قبیل هود - سینک – پشتی – گاز توکار- شیشه ویترین و دستگیره های خارجی و درب نماها و صفحه روی ماشین و کلیه سبدهای داخل کابینت و یراق آلات فانتزی و لولای آرام بند و غیره بطور جداگانه محاسبه و به مبلغ فاکتور اضافه میگردد.
۱۰ - در صورت خرید لوازم جانبی توسط سفارش دهنده ، اجرت نصب آنها جداگانه محاسبه می شود .
۱۱ - کابینت های دیواری و زمینی که از عمق استاندارد آن خارج شود تفاوت عمق محاسبه می گردد ، بعنوان مثال هر ۱۰ سانتی متر عمق زیاد برابر ۱۰ سانتی متر به طول زمینی و یا دیواری اضافه می گردد.در برخی موارد می شود جهت راحتی کار در ضرایب محاسبه تبدیل نمود .
۱۲ - کابینت های فلزی و چوبی با بدنه زمینی ۵۵ سانتی متر و عمق استاندارد و صفحه ۶۰ سانتی متر و کابینت دیواری با درب ۳۰ سانتی متر می باشد و چنانچه عمق کابینت بنا به در خواست مشتری کمتر ساخته و نصب گردد محاسبه آن طبق کابینت استاندارد صورت می گیرد.
۱۳ - کابینت بالای هود به هر ارتفاع طبق متراژ دیواری محاسبه می شود .
۱۴ - کابینت هود طرح شومینه چنانچه پشت و پهلو ، سقف و تاج داشته باشد طبق متراژ دیواری محاسبه می شود.
۱۵ - صفحه های کابینت ۳۲ میلی متر از نوع ام دی اف لبه دار استاندارد می باشد و صفحه های جلو نوار اطویی P V C دوبل یا دور دوبل یا لترون استاندارد نبوده و فاقد ارزش می باشد.
۱۶ - شیشه های ویترین ها از نوع ساده می باشد و اگر سند پلاس و رفلکس و آینه باشد تفاوت آن به فاکتور اضافه می شود .
۱۷ - جکهای معمولی و فانتزی به فاکتور اضافه میشود .
۱۸ - چنانچه مشتری قبل از ساخت به هر عللی منصرف شد هزینه رفت وآمد و نقشه و طراحی گرفته میشود ( هزینه ایاب و ذهاب و طراحی سه بعدی مبلغ 1.500.000 ریال ) و اگر کابینتها ساخته شده بود با تعیین کارشناسی خسارت آن محاسبه و گرفته میشود .
۱۹ - ساخت و نصب شلف ها یا قید های تاج دار بین کابینت از متراژ کسر و قیمت آن به فاکتور اضافه شود.
۲۰ - درب های آکاردئونی یا سوپری جداگانه محاسبه و درب نمای آن کم می شود.
۲۱ - هزینه حمل کابینت به طبقات ساختمان به عهده خریدار می باشد.

بازدید 19944 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 مهر 1397 ساعت 20:13