محاسبه کابینت

نحوه محاسبه کابینت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

از آنجاکه بر خورداری از بصیرت و آگاهی برتر و وافر از نوع کسب و کاری که در پیش رو داریم از مهمترین عوامل پیشرفت و از فرآیند اجتماعی و مدیریتی به منظور برآوردن نیاز های خود و خواسته های مشتریان بوده که این مهم باعث پیشرفت و توسعه آنان در بـازار هدف و در نهایت منجر به برتـری ارزش مـزیت نسبت به رقبا و نیز بـر کـار آفرینی و ایستایـی و تـدوام واحـد های صنفی کمک شایانی می نماید ، لازم است که مدیران واحـدها ی صنفی از طــرق مختلف اقدام بایسته نسبت به ارتقای سطح آگـاهی کسب وکـار و پیشه خـود نمایند تا احـقاق اهداف گردد. بدین منظور گروه شیراز دکور بعنوان بخش کوچکی در حیطه کابینت سازان بر خود لازم دانسته تا در راستای تحقق این هدف والا و اطلاع رسانی  هرچند مختصر اقدام نماید .

1 -  تنظیم مفاد قرارداد طبق نمونه پیوستی از جانب کلیه واحدهای صنفی تحت پوشش اتحادیه الزامی میباشد..
۲ - طریقه محاسبه کابینت آشپزخانه متر طول میباشد و قیمت کابینت زمینی ۶۰% و دیواری به ارتفاع استاندارد ۴۰% از کل بهاء محاسبه میگردد .

2.1 ارتفاع دیواری 70 سانتی متر 40 درصد قیمت

2.2 ارتفاع دیواری 80سانتی متر 50 درصد قیمت

2.13 ارتفاع دیواری 90 سانتی متر 60 درصد قیمت

calculate cabinet


۳ - به کل مبلغ فاکتور ۱۰ درصد بابت حمل و نصب کابینت در داخل محدوده شهر شیراز اضافه و در بیرون از محدوده کرایه حمل به عهده خریدارمی باشد و جهت نصب و ایاب ذهاب 20 درصد اضافه می گردد .
۴ - زیر ظرف شوئی و آبچکان کابینت در صورت استفاده از ورق PVC بدنه مابالتفاوت ۳۰% یک متر کابینت دریافت میگردد.
۵ - فضای اشغال ماشین ظرفشوئی ، لباسشوئی ، یخچال فریزر و هر گونه لوازماتی که بجای کابینت در آشپزخانه جاسازی شود به متراژ کابینت محاسبه نمی شود و در صورت نصب صفحه کابینت و دیواره ماشین لباسشوئی و یخچال تنها محاسبه آن ضروری میباشد.
۶ - کانتر (اپن) با نمای درب و یک صفحه دو لب گرد 1.5 برابر قیمت زمینی به متراژ طول و کانتر با نمای درب و دو صفحه لب گرد پله دار به قیمت یک متر کامل زمینی و دیواری قیمت گذاری می گردد و کابینت اپن بنام جزیره از عمق ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر دو الی سه برابر قیمت زمینی محاسبه می گردد. در برخی مواقع قیمت اپن بصورت توافقی قرارداد می شود .
۷ - ویترین با نما بغل شیشه خور با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر به میزان 1.5 برابر متراژ طول دیواری محاسبه می شود و ویترین بلند متراژ ۹۰ سانتیمتر با نمای بغل شیشه خور ۲ برابر متراژ طول دیواری محاسبه میگردد.
۸ - کمد بلند و جای ماکرو و فر ۳ برابر قیمت زمینی محاسبه میگردد.
۹ - بهای اجناس جانبی از قبیل هود - سینک – پشتی – گاز توکار- شیشه ویترین و دستگیره های خارجی و درب نماها و صفحه روی ماشین و کلیه سبدهای داخل کابینت و یراق آلات فانتزی و لولای آرام بند و غیره بطور جداگانه محاسبه و به مبلغ فاکتور اضافه میگردد.
۱۰ - در صورت خرید لوازم جانبی توسط سفارش دهنده ، اجرت نصب آنها جداگانه محاسبه می شود .
۱۱ - کابینت های دیواری و زمینی که از عمق استاندارد آن خارج شود تفاوت عمق محاسبه می گردد ، بعنوان مثال هر ۱۰ سانتی متر عمق زیاد برابر ۱۰ سانتی متر به طول زمینی و یا دیواری اضافه می گردد.در برخی موارد می شود جهت راحتی کار در ضرایب محاسبه تبدیل نمود .
۱۲ - کابینت های فلزی و چوبی با بدنه زمینی ۵۵ سانتی متر و عمق استاندارد و صفحه ۶۰ سانتی متر و کابینت دیواری با درب ۳۰ سانتی متر می باشد و چنانچه عمق کابینت بنا به در خواست مشتری کمتر ساخته و نصب گردد محاسبه آن طبق کابینت استاندارد صورت می گیرد.
۱۳ - کابینت بالای هود به هر ارتفاع طبق متراژ دیواری محاسبه می شود .
۱۴ - کابینت هود طرح شومینه چنانچه پشت و پهلو ، سقف و تاج داشته باشد طبق متراژ دیواری محاسبه می شود.
۱۵ - صفحه های کابینت ۳۲ میلی متر از نوع ام دی اف لبه دار استاندارد می باشد و صفحه های جلو نوار اطویی P V C دوبل یا دور دوبل یا لترون استاندارد نبوده و فاقد ارزش می باشد.
۱۶ - شیشه های ویترین ها از نوع ساده می باشد و اگر سند پلاس و رفلکس و آینه باشد تفاوت آن به فاکتور اضافه می شود .
۱۷ - جکهای معمولی و فانتزی به فاکتور اضافه میشود .
۱۸ - چنانچه مشتری قبل از ساخت به هر عللی منصرف شد هزینه رفت وآمد و نقشه و طراحی گرفته میشود ( هزینه ایاب و ذهاب و طراحی سه بعدی مبلغ 1.500.000 ریال ) و اگر کابینتها ساخته شده بود با تعیین کارشناسی خسارت آن محاسبه و گرفته میشود .
۱۹ - ساخت و نصب شلف ها یا قید های تاج دار بین کابینت از متراژ کسر و قیمت آن به فاکتور اضافه شود.
۲۰ - درب های آکاردئونی یا سوپری جداگانه محاسبه و درب نمای آن کم می شود.
۲۱ - هزینه حمل کابینت به طبقات ساختمان به عهده خریدار می باشد.

بازدید 22133 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 مهر 1397 ساعت 20:13
محتوای بیشتر در این بخش: « سوالات متداول

ارسال نظر

تازه های سایت

تخصص ما چیست؟

 • طراحی سه بعدی
  یکی از تخصص های شیراز دکور طراحی تری دی می باشد که از کاربردهای آن می توان به طراحی نمای ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی کابینت های متفاوت و لوکس ،  معماری داخلی، انیمیشن سه بعدی و شبیه سازی محصولات شرکت ها اشاره نمود..
  نقشه کشی و طراحی پلان
  برای شروع یک پروژه ساختمانی پس از مطالعات اولیه نیاز به نقشه ساختمان است امر نقشه کشی آن قدر حائز اهمیت است که سابقه چند هزار ساله در معماری ایران و جهان دارد.در حال حاظر جهت درک بهتر صاحب کار از فضای ساختمان نقشه های مهندسی به کمک نرم افزار های سه بعدی سازی نیز ارائه می گردند ..
  اجرا برابر طراحی
  با توجه به روال شرکت ، کلیه اجراها برابر با طرح های پیاده سازی شده اجرا می گردند .. اجرا = طرح سع بعدی
  مشاوره رایگان و تخصصی
  میخواهید فضای خود را طراحی کنید اما تخصص لازم را برای این کار ندارید؟ یا اینکه نمیتونید خیلی برای فضاتون هزینه کنید اما دوست دارید به ساده ترین شکل ممکن فضا رو عوض کنید..

نظرات مشتریان